Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz? 

2009 Yılından bu güne kadar bir çok farklı sektöre web hizmetleri vermiş uzman ekibimiz bir çok isimle ön plana çıkmıştır. Tüm bu zaman zarfı içerisinde kusursuz müşteri memnuniyeti sağlamayı başarmış olan ve çizgisini hiç bozmayan ekibimiz ile yıllarca süregelen bu web hizmetlerinde artık marka haline gelmiş olup oluşumuna girmiş bulunmaktayız. Tüm teknoloji ve gelişimi kalbinde büyüten ve sürekli gelişen bir ekip tecrübesi ile ARS Tasarım olarak siz değerli müşterilerine web sektöründe öncü yenilikleri sunmaktan gurur duyarız.

Kurulmuş olduğumuz ilk günden bu yana hiç vazgeçmediği bir kaç çizgiden en önemlisi ise destek anlayışımızdır! Tüm vermekte olduğumuz hizmetlerle beraber sürekli müşterilerini arayan sorun yaşadıkları bir konu bulunup bulunmadığını soran destek ekibimiz ile sürekli bir şekilde kazandığımız müşteri portfoyü ile yüzlerce müşteri sayısına ulaşmış haldeyiz!

Değerli vaktinizi bizi tanımak için ayırdığınıza çok teşekkür ederiz! Umarız bizi tanımanızda yardımcı olmuşuzdur, bizlere telefon numaramız üzerinden kolay bir şekilde istediğiniz zaman ulaşmanız mümkündür.

Kalite Anlayışımız

Web tasarım ya da diğer hizmetlerin tarafımızdan talep edilmesi ile ürünün size teslimine kadar tüm amacımız kaliteyi beklentilerinizin üzerinde tutmaktır. Tüm kalite anlayışını şu şekilde özetleyebiliriz;

Müşteriye istediği hizmeti istediği gibi doğru ve tam zamanında ulaştırmaktır!